Google


Apple'ın akıllı saati iWatch'ın popülerliği Google üzerinden takip ediliyor. iWatch en çok aranan isimlerden birisi. Apple akıllı saat piyasasında da birinciliğe oynamak istiyor


Apple’ın beklenen saati iWatch’ın kısa bir süre dahilerisinde tanıtılması bekleniyor. Samsung karşısında mühim bir yere gelmek istiyor.
Google aracılığıyla halkoyunun nabzını tutan Apple şu gizalarda iWatch'ın popülerliğini ölçüyor. 2007 seneında izledikleri politika izlenimlerine göre; Google verileri dikkate alınarak en çok aratılan ad olan "iWatch"un akkılı saatin ismi olması bekleniyor.

Yakın vakitda Apple'ın CEO'su olan Tim Cook'un WSJ'ye verdiği röportajda yeni mahsullerin beklenilenden yakın bir vakitda tanıtılacağını belirtti. Bu konuşmayı dikkate aldığımızda Apple beklenilen akıllı saati çok yakında tanıtası düşünülüyor.

Nike'ın akıllı saat projesinden çekilmesi ve Samsung'un de beklenen başarıyı sunamaması nedeniyle Apple'ın iWatch modelinin büyük başarı elde etmesi bekleniyor.

1 yorum:

  1. Even although these top-rated on-line casinos offer free versions of their greatest video slots, you can 바카라 also make|you could make} the switch from “free play” to “real money” in an instant. Free slot no deposit can be performed identical to actual cash machines. All the above-mentioned greatest games can be loved at no cost in a demo mode without any actual cash funding. Playing in demo mode is an excellent approach to get to know the best free slot games to win actual cash.

    YanıtlaSil

 
Başa Dön