Google


Berker HÜRDOĞAN Kimdir ?

2004 Yılından bu yana bilişim sektöründe hizmetlerimi üst düzeye çıkartmak için her tür teknoloji makalesi ve bilgilerini okuyarak kendini en iyi biçimde geliştirmiş biriyim. Bilişim ve teknoloji dünyasına bilgisayar tamiri ve network kurulumlarıyla başladım. Bir çok çağrı merkezi ve şirket kurulumları gerçekleştirdim. Çağrı merkezi yazılımı ve call back servis hizmetleriyle Türktelekom TTNet Hizmetlerinde görev aldım. 2009-2011 yıllarında çağrı merkezlerine müşteri datası temininde bulundum. Zaman içerisinde internet teknolojisine yakın ilgimden kendi blog'umu 2008 yılında kodlayarak başladım. Daha sonrasında HTML (Hyper Text Markup Language), Asp (Active Server Pages), Css (Cascading Style Sheets) Kodlamarıyla Web hayatıma Google Girdi. Google Seo çalışmalarımı her geçen gün güncelleyerek sizlere en iyi backlink, sosyal medya paylaşımlarını sunuyorum. Google Adwords reklamlarında bir çok firmaya ve sektöre hizmet verdikten sonra Hata Merkezi ile 2009dan bu yana sizlere hizmet vermekteyim. Logo ve web sayfa tasarımlarıyla 100lerce web sayfası artık HATA MERKEZİ imzasıyla yayındadır.

Beceriler ?
Bilgisayar Bakım Onarım - Network Kurulumu - Network Bakımı - Sunucu Yedekleme - Server Kurulumu - Server Network Odaklama - Domain Kurulumu - Child Domain Kurulumu - Çağrı Merkezi Kurulumu - Dhcp Kurulumu - Dns Kurulumu - Wifi Network Kurulum.


Asp, Css, Html Kodlama - Flash Tasarım - Logo Tasarım - PhotoShop Tasarım - Google Seo Çalışmaları - Google Adwords Hesap Açma - Google Adwords Hesap Yönetimi.
 

Okuduğunuz Ve Vakit Ayırdğınız İçin Teşekkürler..
Saygılarımla Berker HÜRDOĞAN
İletişim: berker40@gmail.com

1 yorum:

 
Başa Dön